Luxe Henk ter Horst trouwdas met pochette jacquard geweven microsatijn dessin 13 Zwart

HULP NODIG BIJ UW BESTELLING?
Bel ons op: 0546 45 23 76
met ruim 1250 m2 aan herenmode!
Luxe Henk ter Horst trouwdas met pochette - Zwarte jacquard geweven microsatijn stropdas
- Kleur: Zwart
- Patroon: Jacquard geweven dessin
- Materiaal: 100% Microsatijn
- Onderhoud: Kreukvrij en eenvoudig te reinigen
- Inclusief pochette: Bijpassende pochette uit dezelfde stof
- Sluiting: Knoopsluiting aan de achterzijde
Voeg een chique touch toe aan uw formele outfit met de luxe Henk ter Horst trouwdas. Deze stijlvolle stropdas, vervaardigd uit hoogwaardig microsatijn, is ideaal voor bruiloften, gala's en andere speciale evenementen.
Met een elegant jacquard geweven dessin en een bijpassende pochette, biedt deze das niet alleen kwaliteit, maar ook veelzijdigheid. Maak indruk en laat uw outfit stralen op elk feestelijk moment.
Voeg een chique touch toe aan uw formele outfit met de luxe Henk ter Horst trouwdas. Deze stijlvolle stropdas, vervaardigd uit hoogwaardig microsatijn, is perfect voor bruiloften, gala's en andere speciale gelegenheden.
Met een elegant jacquard geweven dessin en een bijpassende pochette, biedt deze das niet alleen kwaliteit, maar ook veelzijdigheid. Maak indruk en laat uw outfit stralen op elk feestelijk moment.
Kleur en kenmerken
De luxe Henk ter Horst trouwdas heeft een diep zwarte basis, verrijkt met een subtiel jacquard geweven dessin in grijs. Dit zorgt voor een aantrekkelijk contrast en een verfijnde uitstraling.
- Kleur: Zwart
- Patroon: Jacquard geweven dessin
- Accentkleur: Grijs
- Structuur: Glanzende microsatijnafwerking
Het visuele evenwicht tussen de zwarte ondergrond en het grijze patroon versterkt de stijl van de das, waardoor het een uitstekende aanvulling is op elk formeel ensemble.
Materiaal en eigenschappen
De luxe Henk ter Horst trouwdas is gemaakt van 100% microsatijn, dat bekendstaat om zijn soepele, glanzende afwerking en uitstekende onderhoudsgemak. Dit materiaal is kreukvrij en behoudt zijn uitstraling zelfs na langdurig dragen.
- Materiaal: 100% microsatijn
- Onderhoud: Kreukvrij en eenvoudig te reinigen
- Patroon: Jacquard geweven dessin met subtiele details
- Afwerking: Nauwkeurige stiksels voor een verzorgde afwerking
De combinatie van hoogwaardig materiaal en aandacht voor detail levert niet alleen comfort, maar ook een verfijnde uitstraling die perfect aansluit bij formele gelegenheden.
Bevestiging en afwerking
De luxe Henk ter Horst trouwdas heeft geen sluitmechanisme, maar wordt traditioneel gedragen met een knoopsluiting aan de achterzijde. Dit zorgt voor een zorgvuldige en veilige bevestiging.
- Sluiting: Knoopsluiting aan de achterzijde
- Afwerking: Nauwkeurige stiksels voor een nette afwerking
- Randen: Verzorgd afgewerkt voor een luxe uitstraling
De combinatie van de knoopsluiting en de hoogwaardige afwerking draagt bij aan zowel het draagcomfort als de professionele uitstraling van de das, waardoor deze een uitstekende keuze is voor formele evenementen.
Onderhoudsinstructies
Om de luxe Henk ter Horst trouwdas in optimale staat te houden, is het belangrijk om specifieke onderhoudsinstructies te volgen. Dit product is niet machinewasbaar en dient chemisch gereinigd te worden om beschadigingen te voorkomen.
- Wasvoorschrift: Chemisch reinigen
- Strijken: Niet aanbevolen
- Drogen: Niet in de droger
- Opbergen: Plat leggen om kreukels te voorkomen
Door deze onderhoudsinstructies op te volgen, blijft uw stropdas in topconditie en behoudt het zijn luxe uitstraling, wat bijdraagt aan een professionele presentatie.
Bestellen?
Verrijk uw formele outfit met de luxe Henk ter Horst trouwdas. Verover de zaal tijdens bruiloften en gala’s met deze stijlvolle stropdas.
Bestel nu eenvoudig online en profiteer van snelle levering en uitstekende service. Wilt u persoonlijk advies? Bezoek dan onze winkel voor deskundige hulp.
Maak uw koop vandaag nog compleet!
Artikelnummer | 00013072-80 |
---|---|
Statistiek | basis |
Subgroep | Trouwdassen |
Artikelgroep | 1702 |
Ean | 8720367482203 |
Modis nummer | 00013072 |
Merk | Henk ter Horst |