Henk ter Horst 100% katoenen stropdas met bloemendessin Blauw
HULP NODIG BIJ UW BESTELLING?
Bel ons op: 0546 45 23 76
met ruim 1250 m2 aan herenmode!
HULP NODIG BIJ UW BESTELLING?
Bel ons op: 0546 45 23 76
met ruim 1250 m2 aan herenmode!
Exclusieve printdas van Henk ter Horst met botanisch bloemendessin
Een stropdas die direct de aandacht trekt zonder te overdrijven. Deze Henk ter Horst stropdas met botanisch bloemendessin brengt uw outfit naar een hoger niveau. Het verfijnde patroon met bloemen en subtiele paisley accenten geeft precies die twist die u zoekt.
Een print die het verschil maakt
De rijke botanische print toont een harmonieus samenspel van bloemen in verschillende maten. Blauwe, gele en witte tinten wisselen elkaar af op een lichte ondergrond. Het resultaat is een veelzijdige stropdas die zowel bij zakelijke als informele gelegenheden past.
Waarom kiezen voor deze stropdas?
- Botanisch bloemendessin met paisley details
- Frisse kleurcombinatie van blauw, geel en wit
- Geschikt voor verschillende gelegenheden
- Geeft karakter aan elke outfit
- Betrouwbare kwaliteit van Henk ter Horst
Stijladvies voor deze printdas
Op een wit of lichtblauw overhemd komen de kleuren perfect tot hun recht. Bij een donkerblauw of grijs pak zorgt deze stropdas voor een verfijnde uitstraling. Voor een casual look draagt u hem met een chino en colbert. De veelzijdigheid van deze printdas maakt hem een waardevolle aanvulling op uw garderobe.
U kunt deze exclusieve printdas direct online bestellen in onze webshop. Wilt u de stropdas eerst zien en voelen? Bezoek dan onze 1250m² megastore in Almelo, de grootste mannenmodewinkel van Nederland. Onze ervaren medewerkers staan klaar om u te adviseren bij het maken van de juiste keuze.
| Artikelnummer | 00015646-70 |
|---|---|
| Artikelgroep | 1701 |
| Ean | 8720994464252 |
| Modis nummer | 00015646 |
| Merk | Henk ter Horst |











