Henk ter Horst 100% katoenen stropdas met tropisch dessin Rood
HULP NODIG BIJ UW BESTELLING?
Bel ons op: 0546 45 23 76
met ruim 1250 m2 aan herenmode!
HULP NODIG BIJ UW BESTELLING?
Bel ons op: 0546 45 23 76
met ruim 1250 m2 aan herenmode!
Exclusieve printdas van Henk ter Horst met tropisch bloemendessin
Zoekt u een stropdas die uw outfit direct naar een hoger niveau tilt? Deze printdas van Henk ter Horst is precies wat u nodig heeft. Het tropische dessin tegen een donkere achtergrond maakt van dit accessoire een echt statement piece.
Een kunstwerk om uw nek
De print van deze stropdas is als een schilderij. Witte hibiscusbloemen, roze en oranje bloesems wisselen af met diepbruine palmbladeren en felgroene bladeren. Het contrast tussen de donkere basis en de kleurrijke botanische elementen zorgt voor diepte en dynamiek. Een accessoire dat gesprekken op gang brengt en uw persoonlijke stijl onderstreept.
Veelzijdig te combineren
De mogelijkheden met deze stropdas zijn eindeloos:
- Draag hem met een wit overhemd voor een klassieke uitstraling
- Combineer met lichtblauw voor een frisse look
- Kies voor bordeauxrood als u durft op te vallen
- Perfect bij een donkerblauw, grijs of zwart pak
- Ook geschikt bij een chino met colbert voor smart casual gelegenheden
Direct online te bestellen
Bestel deze unieke Henk ter Horst stropdas direct online in onze webshop. Wilt u de stropdas eerst zien en voelen? U bent van harte welkom in onze 1250m² grote megastore in Almelo, de grootste mannenmodewinkel van Nederland. Onze ervaren medewerkers helpen u graag bij het maken van de juiste keuze.
| Artikelnummer | 00015653-40 |
|---|---|
| Artikelgroep | 1701 |
| Ean | 8720994464320 |
| Modis nummer | 00015653 |
| Merk | Henk ter Horst |











